Nora Gjakova: Respektoj veten

Xhudo

Nora Gjakova: Respektoj veten

Më: 9 prill 2021 Në ora: 13:32
Nora Gjakova: Respektoj vetën

Xhudistja e Kombëtares së Kosovës, Nora Gjakova (-57 kg),  e cila e ka siguruar normën Olimpike për Tokio, ka një mesazh të qartë.   

"Luaj pastër, sepse respektoj vetën dhe të tjerët", - është mesazhi i kampiones së Evropës 2018, ë Ditën Ndërkombëtare për Lojë të Pastër.

Nora do të përfaqësojë Kosovën me normë në Lojërat Olimpike Tokio 2020.

Nora është në formë shumë të mirë dhe synon më të mirë në olimpiadë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat