Akil Gjakova: Unë luaj pastër 

Xhudo

Akil Gjakova: Unë luaj pastër 

Më: 9 prill 2021 Në ora: 13:34
Akil Gjakova: Unë luaj pastër 

Akil Gjakova po përgatitet për sfidat e mëdha, sidomos për Lojërat Olimpike – Tokio 2020. 

"Unë luaj pastër, sepse besoj në veten", - mesazhi i Akil Gjakova, në Ditën Ndërkombëtare për Lojë të Pastër.

Akili do ta përfaqësojë Kosovën me normë në Lojërat Olimpike Tokyo 2020.

Gjakova garon në kategorinë -73 kg dhe shpreson të jetë sa më i përgatitur për Lojërat Olimpike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat