Xhudisti veteran: Policia e Kosovës gjithmonë do të jetë e para - Bota Sot
Xhudisti veteran: Policia e Kosovës gjithmonë do të jetë e para

Xhudo

Xhudisti veteran: Policia e Kosovës gjithmonë do të jetë e para

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 16:15
Ismail Smakiqi e Anton Cena

Xhudisti veteran Anton Cena është befasuar me një urim dhe që i jep edhe më shumë motivim.

“Nga Drejtori i Akademisë së Kosovës për Siguri Publike z.Ismail Smakiqi, sot më është bërë një pritje jashtëzakonisht e përzemërt, sa profesionale aq edhe miqësore .
Ai më uroi për Titullin e Kampionit të Evropës për Veteranë për të katërtën herë me radhë , më inkurajoi që të mos ndalem duke punuar që t'i sjell suksese Kosovës dhe Policisë dhe më premtoi që do të më mbështesë edhe në të ardhmen.
U ndjeva i kënaqur dhe shumë i motivuar nga një konsideratë sikur kjo, pa harruar të premtoj bindshëm që derisa të jem unë përfaqësues, Policia e Kosovës gjithmonë do të jetë e para!

Kampioni nuk do të pushojë kurrë të ju falë krenari , sepse kështu bashkarisht ndjejmë peshën e trofeve të Kosovës!”, shkruan Cena.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera