Kuka: Erza dhe sportistët tjerë në një shtet që se njeh Kosovën - Bota Sot
Kuka: Erza dhe sportistët tjerë në një shtet që se njeh Kosovën

Xhudo

Kuka: Erza dhe sportistët tjerë në një shtet që se njeh Kosovën

Nga: K. G. Më: 8 tetor 2018 Në ora: 15:09
Erza me garues tjerë

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës në xhudo, Driton Kuka, është krenarë për suksesin e xhudistes së Erza Muminoviqit.

“Medalja e parë për shtetin tonë në Lojëra Olimpike për të rinj u arrit dje.

Dje ishte ditë e diel dhe shumë figura politike si duket kanë pushuar dhe as që ju ka bë përshtypje medalja e Erzës!

Erza dhe sportistët tjerë në Argjentinë në një shtet që se njeh Kosovën po luftojnë me dinjitet dhe po tregojnë vlerat tona.

Suksese sportistëve tjerë të rinj, prezantim dinjitoz ju jeni ardhmëria jonë”, shkruan Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...