Veliu nga takimi: Qytetarët llapjanë janë të bindur se vetëm LDK është garancë e shtetsisë së Kosovës

Zgjedhjet 2021

Veliu nga takimi: Qytetarët llapjanë janë të bindur se vetëm LDK është garancë e shtetsisë së Kosovës

Nga: A.SH Më: 4 shkurt 2021 Në ora: 20:17
Agim Veliu

Kandidati për deputet nga LDK Agim Veliu, po mban tubile me qytetarët nëpër fshatrat e Podujevës.

Ai tha se nga fshati Bellopojë, morëm mbështetjen e plotë për të vazhduar me forcimin e shtetit të Kosovës.

“Qytetarët llapjanë janë të bindur se vetëm LDK është garancë e shtetsisë së Kosovës”, ka shkruar Veliu në Facebook.

Postimi në Facebook:

Me banorë të mbledhur në Bellopojë biseduam për rëndësinë që kanë zgjedhjet e 14 shkurtit, për LDK-në, e sidomos për Kosovën.

Morëm mbështetjen e plotë për të vazhduar me forcimin e shtetit të Kosovës dhe për ruajtjen e partneritetit me aleatët strategjik.

Qytetarët llapjanë janë të bindur se vetëm LDK është garancë e shtetsisë së Kosovës.

#LDK132✅

#AgimVeliu4✅

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat