Zgjedhjet po afrohen, Agim Veliu shprehet i sigurt: Lidhja jonë do të jetë fituese, të rinjtë janë garancë

Zgjedhjet 2021

Zgjedhjet po afrohen, Agim Veliu shprehet i sigurt: Lidhja jonë do të jetë fituese, të rinjtë janë garancë

Nga: N. H Më: 6 shkurt 2021 Në ora: 17:27
Agim Veliu

Kandidati për deputet nga LDK, Agim Veliu, thotë se edhe sot ka vazhduar me shpërndarjen e kartelave të anëtarësisë për dhjetëra të rinj.

“Është kënaqësi e veçantë që lidhjes sonë çdo ditë po i bashkohen të rinjtë, të cilët po e shohin LDK-në si mundësi për ta dhënë kontributin dhe për t’i zbatuar idetë e tyre”, ka shkruar ai.

Ja postimi:

Edhe sot vazhduam me shpërndarjen e kartelave të anëtarësisë për dhjetëra të rinj.

Është kënaqësi e veçantë që lidhjes sonë çdo ditë po i bashkohen të rinjtë, të cilët po e shohin LDK-në si mundësi për ta dhënë kontributin dhe për t’i zbatuar idetë e tyre.

Lidhja jonë do të jetë fituese, të rinjtë janë garancë e fitores sonë.

#shtetishtet

#LDK132

#AgimVeliu4

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat