Veliu: Programi i LDK-së është zgjidhja e vetme dhe më e mira për qytetarët e Kosovës

Zgjedhjet 2021

Veliu: Programi i LDK-së është zgjidhja e vetme dhe më e mira për qytetarët e Kosovës

Nga: A.SH Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 17:46
Agim Veliu

Kandidati për deputet nga LDK, Agim Veliu, gjatë takimeve me qytetarë të Podujevës, ka thënë se programi i LDK-së është zgjidhja e vetme dhe më e mira për qytetarët e Kosovës.

Postimi në Facebook:

Në Qendrën Sportive “Anuari” takuam qytetarë, veçmas të rinj nga të cilët morëm mbështetje për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Programi i LDK-së është zgjidhja e vetme dhe më e mira për qytetarët e Kosovës.

#ShtetiShtet

#LDK132

#AgimVeliu4

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat