Vjosa Osmani me një video-mesazh për të rinjtë

Zgjedhjet 2021

Vjosa Osmani me një video-mesazh për të rinjtë

Më: 11 shkurt 2021 Në ora: 20:57
Vjosa Osmani

Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, ka dalë me një video-mesazh për qytetarët të cilët votojnë për herë të parë në zgjedhje.

Osmani me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka bërë thirrje që të dalin të gjithë të votojnë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Mesazhi im për të rinjtë e Kosovës dhe për te gjithë votuesit që në këto zgjedhje votojnë për herë të parë.

Ta shndërrojmë 14 shkurtin në festë të vërtetë – në festën e votës suaj!”, ka shkruar Osmani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat