Aksident me fatalitet në Zvicër, ndërron jetë i riu nga Deçani - Bota Sot
Aksident me fatalitet në Zvicër, ndërron jetë i riu nga Deçani

Zvicra

Aksident me fatalitet në Zvicër, ndërron jetë i riu nga Deçani

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 09:37
Rrustem Alaj

Rrustem Alaj nga Dranoci i Deçanit ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti trafiku në Zvicër.

Lajmi është konfirmuar nga familjarët e të ndjerit

“Me dhimbje pranuam lajmin që aksidentalisht ka ndërruar jetë në Zvicer, bashkëvendësi ynë, i riu nga Dranoci i Deçanit, Rrustem Alaj. Ngushëllimet me të sinqerta për familjen Alaj, per miqtë, shokët dhe gjithë bashkëvendësit e tij nga Dranoci, dhe Komuna e Deçanit”, thuhet në njoftimin në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...