Mozzik flet për herë të parë për akuzën ndaj Loredanës - Bota Sot
Mozzik flet për herë të parë për akuzën ndaj Loredanës

Zvicra

Mozzik flet për herë të parë për akuzën ndaj Loredanës

Më: 9 maj 2019 Në ora: 20:29
Loredana dhe Mozzik

Loredana dhe Mozzik kanë arritur në Prishtinë para pak çasteve në Prishtinë.

Bashkëshorti i Loredanës, Mozzik, për herë të parë ka folur rreth akuzës që po i bëhet gruas së tij, se ajo ka mashtruar një çift zviceran, duke u marrë atyre 900 mijë franga.

Mozzik u tha gazetarëve se ‘të gjithë avokatët do të merren me këtë punë’.

Loredana e Mozzik së bashku me vajzën e tyre gjashtëmuajsh arritën në Prishtinë, nga Baseli. Ato dolën shpejt nga Aeroporti, ku po përcilleshin nga mediat, dhe hipën në një furgon që po i priste.

Ndryshe, Loredana akuzohet nga një çift zviceran se I ka mashtruar dhe u ka marrë atyre 900 mijë franga.

Reperja është intervistuar dje nga Policia e Zvicrës, ndërsa dyshohet se bashkë me Loredanën në krim ka qenë i përfshirë edhe vëllai i saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...