Saim Tahiraj ka një njoftim të rëndësishëm për bashkatdhetarët - Bota Sot
Saim Tahiraj ka një njoftim të rëndësishëm për bashkatdhetarët

Zvicra

Saim Tahiraj ka një njoftim të rëndësishëm për bashkatdhetarët

Nga: N.H Më: 3 shtator 2019 Në ora: 19:04
Saim Tahiraj

Saim Tahiraj, ish-bashkëluftëtar i heroit të kombit Sali Çekaj, njofton se më 07.09.2019 në klubin "Dardania" organizohet takim i kandidates së parë shqiptare në zgjedhjet nacional të Zvicrës të 20-të tetorit, Ylfete Fanaj me bashkatdhetarët.

Image
Ylfete Fanaj

"Të nderuar bashkëatëdhetarë ju njoftoj se me 07.09.2019 në kubin DARDANIA në Zofingen, organizohet takim i kandidates së parë shqiptare në zgjedhjet nacional të Zvicëres të 20-të Tetorit, Ylfete Fanaj me bashkatëdhetaret.Takimi mbahet në ora 20.00.Ju lutëm që të merrni pjesë sa më shumë baskatëdhetarë që ta përkrahim motren tonë Ylfete Fanaj që ti fitoj këto zgjedhje,dhe të jetë zëri ynë në Parlament", shkruan veprimtari Saim Tahiraj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat