Shqiptari nga Kosova tmerron policinë e Aargaut në Zvicër

Zvicra

Shqiptari nga Kosova tmerron policinë e Aargaut në Zvicër

Më: 11 prill 2020 Në ora: 18:17
Shqiptari nga Kosova tmerron policinë e Aargaut në Zvicër

Të premten në mbrëmje, një 30-vjeçar shqiptar nga Kosova derisa arratisej u përballë me një ndjekje të egër të policisë në zonën Aarau.

Për disa minuta i arratisuri shkaktoi manovra të rrezikshme dhe madje edhe bllokuesi me gozhda nuk mund të ndalte veturen e tij ne ikje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat