E dhimbshme: Treni në Zvicër godet për vdekje 15 vjeçarin nga Kosova

Zvicra

E dhimbshme: Treni në Zvicër godet për vdekje 15 vjeçarin nga Kosova

Më: 15 nëntor 2020 Në ora: 17:05
Ardian Ramadani

Si pasojë e një aksidenti ka vdekur një 15 vjeçar nga Kosova që jeton në Zvicër.

Mediat raportojnë se e i riu është Ardian Ramadani dhe u godit nga treni për vdekje në qytetin Nauchatel. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës.

Gjithashtu mësohet se ai është djalë hastreti, i cili ka lënë pas edhe dy motra.

Familja e 15 vjeçarit është nga fshati Panorc i Malishevës dhe janë zhvendosur në shtetin zviceran që nga paslufta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat