Kamer Zymberi fiton mandatin për Këshillin e Përgjithshëm në Martigny të Zvicrës

Zvicra

Kamer Zymberi fiton mandatin për Këshillin e Përgjithshëm në Martigny të Zvicrës

Nga: N. H Më: 17 nëntor 2020 Në ora: 18:48
Kamer Zymberi

Kamer Zymberi ka fituar mandatin 4 vjeçar për Këshillin e Përgjithshëm në Kuvendin Komunal të Martigny të Zvicrës.

Këtë njoftim e ka dhënë vëllai i tij, Valon Zymbëri, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook.

Ja postimi:

Përshëndetje miq,

Pas rezultateve të certifikuara, vëllai im Kamer Zymberi ka fituar mandatin 4 vjeçar për këshillin e përgjithshëm në kuvendin komunal të Martigny të Zvicrës!

Me këtë rast dëshiroj të ju falënderoj të gjithëve për mbështetjen e juaj, në veçanti mediet e shkruara dhe portalet që i dhanë një mbështetje të jashtëzakonshme në arritjen e këtij suksese.

U jam mirënjohës përgjithmonë, respekt!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat