Publikohet fotografia e të dyshuarit për vrasjen e dy grave nga Kosova në Zvicër - Bota Sot
Publikohet fotografia e të dyshuarit për vrasjen e dy grave nga Kosova në Zvicër

Zvicra

Publikohet fotografia e të dyshuarit për vrasjen e dy grave nga Kosova në Zvicër

Nga: B.S Më: 8 janar 2018 Në ora: 15:01
Momenti i arrestimit të të dyshuarit nga Policia.

Një 54 vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia kantonale e Aargaut, pak pasi në një banesë në Hausen AG të Zvicrës u gjeten trupat e pa jetë të dy grave. 

Sipas po  të njëjtës media, drama mund të jetë brenda një familje shumë anëtarëshe, ndërsa forcat policore kanë rrethuar shtëpinë. Vrasësi i dyshuar është 54 vjeçar dhe me origjinë nga Kosova. Agresori dhe viktima kanë qenë të lidhur.

Për me tepër informacione, polcia zvicerane do njoftojë në kumtesën e ardhshme./Bota sot

'Blick' ka publikuar një fotografi të të dyshuarit, nga momenti i arrestimit të tij nga Policia.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera