Aksion i gjerë i policisë në Cyrih, në mesin e 127 të arrestuarve edhe shqiptar nga Kosova - Bota Sot
Aksion i gjerë i policisë në Cyrih, në mesin e 127 të arrestuarve edhe shqiptar nga Kosova

Zvicra

Aksion i gjerë i policisë në Cyrih, në mesin e 127 të arrestuarve edhe shqiptar nga Kosova

Më: 13 mars 2018 Në ora: 23:53
Cyrih

Aksion i gjerë i policisë në Cyrih, në mesin e 127 të arrestuarve ka edhe nga Kosova.

Policia zvicerane e kantonit të Cyrihut ka ndërmarr një aksion me qëllim të luftimit të krimit të vjedhjeve, dhe me këtë rast arrestoi 127 persona, mes të cilëve individë nga Kosova, Maqedonia, Serbia, Gjeorgjia, Franca, Kolumbia, Mongolia, Polonia, Rumania e Siria.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera