Mbahet Akademia “Kujtesë Historike” në Gjenevë, për nderë të heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeu - Bota Sot
Mbahet Akademia “Kujtesë Historike” në Gjenevë, për nderë të heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeu

Zvicra

Mbahet Akademia “Kujtesë Historike” në Gjenevë, për nderë të heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeu

Më: 2 maj 2018 Në ora: 18:48
Mbahet Akademia “Kujtesë Historike” në Gjenevë, për nderë të heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeu

Me 6 maj në Gjenevë në kuadër të jubileut të vitit mbarëkombëtar mbahet ditëlindja e heroit kombëtar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu do të marrin pjesë Prof.Dr. Frash. Frashër Demaj dhe artisti, Mirush Kabashi.

Në këtë nismë do të marrin pjesë një grup veprimtarësh, Irfan Musmurati, Reshat Salihaj, Avdyl Hamza në bashkëpunim me disa shoqata.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera