Ylli shqiptar Albion Rexhaj, bombardon me projektin e ri - Bota Sot
Ylli shqiptar Albion Rexhaj, bombardon me projektin e ri

Zvicra

Ylli shqiptar Albion Rexhaj, bombardon me projektin e ri

Më: 6 maj 2018 Në ora: 21:29
Albion Rexhaj

Shumë prej juve e njiheni kengtarin shumë të talentuar Albion Rexhaj që deri para disa kohë ka qenë kengetari i preferuari i shumë femijëve shqiptar kudo që jetojnë.

Por që mosha e ti ka filluar  të kaloj në një fazë tjeter dhe poashtu më moshën ka ndryshuar edhe prezentimin e ti prej kengetari tashme ai ka  kaluar ne fazen e nje tinejxheri ku edhe projektin e ti e ka kushtuar moshatarve të kesaj kategorie. 

Kenga dhe klipi janë një projekt profesional punë kjo e mbikqyrur nga fillimi deri ne fund nga Menaxheri i njohur LABINOT NURAJ, muzika e punuar nga një prej producenteve më të mirë NURTEEL ndersa videoklipi i punuar nga VSM dhe publikuar në kompaninë më të madhe Shqipetare në internet ArkivaShqip.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera