Edhe policia e Zvicrës festoi kuq e zi - Bota Sot
Edhe policia e Zvicrës festoi kuq e zi

Zvicra

Edhe policia e Zvicrës festoi kuq e zi

Nga: N.H Më: 23 qershor 2018 Në ora: 08:41
Pamje nga momenti i festimit

Fitorja e mbrëmshme e Zvicrës ndaj Serbisë me golat e Xhakës dhe Shaqirit, në Zvicër bëri që të dalin shumë qytetarë që ta festojnë këtë fitore të madhe, shkruan “Bota sot”.

Mirëpo, veç qytetarëve të shumtë, ra në sy edhe festa e policisë zvicerane, ku edhe kjo festoi kuq e zi.

Gazeta “Bota sot” ka siguruar një fotografi nga momenti i festimit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera