Rama flirt me Bregun? Ekspertja e komunikimit analizon pse Berisha ngjan si baba e Veliaj si robot - Bota Sot
Rama flirt me Bregun? Ekspertja e komunikimit analizon pse Berisha ngjan si baba e Veliaj si robot

Shqipëria

E mërkurë, 15 gusht 2018

Rama flirt me Bregun? Ekspertja e komunikimit analizon pse Berisha ngjan si baba e Veliaj si robot

Më: 22 korrik 2018 Në ora: 08:40
Episodi më i ri i “Fol me Psikologen”

Episodi më i ri i “Fol me Psikologen” është ndalur tek politikanët dhe të fshehtat e tyre, të para këto nëpërmjet leximit të gjuhës së trupit.

Ekspertja e komunikimit Irena Myzeqari së bashku me psikologen Ervisa Lula e cila është njëkohësisht dhe autore e këtij programi, janë ndalur fillimisht tek kryeministri Edi Rama e më pas tek ish-kryeministrit Berisha, kreu i opozitës Lulzim Basha dhe kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Myzeqari ka interpretuar gjuhën e trupit të përdorur në disa pjesë pikante gjatë seancave parlamentare dhe jo vetëm kaq, por lexoi edhe ngjarjet që kanë bërë zhurmë mediatike si ajo e flirtit të mundshëm mes Ramës dhe ish-deputetes demokrate, Majlinda Bregu apo përqafimeve të famshme tashmë të kryeministrit me presidenten kroate dhe kryeministren britanike.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test