Mësuesja në teleshe, akuzohet për marrëdhënie seksuale me nxënësit - Bota Sot
Mësuesja në teleshe, akuzohet për marrëdhënie seksuale me nxënësit

Afrika

Mësuesja në teleshe, akuzohet për marrëdhënie seksuale me nxënësit

Më: 18 tetor 2019 Në ora: 23:37
Ngjarja ka ndodhur në një shkollë në Afrikën e Jugut.

Një mësuese akuzohet për marrëdhënie seksuale me një numër të lartë nxënësish.

Ish-modelja, që u bë mësuese e historisë, Fiona Viotti, 30 vjeçe, ka dhënë dorëheqjen pasi u akuzua për  marrëdhënie me një nxënës, 18 vjeç.

Por tani raportohet se ajo ajo ka patur marrëdhënie seksuale edhe me nxënës të tjerë.

Mediat britanike raportojnë se më shumë se 40 djem po merren me pyetje.

Ngjarja ka ndodhur në një shkollë në Afrikën e Jugut.

Prindërit ngritën padi te shkolla është vetëm me nxënës djem, një nga më të famshmet në vend, dhe tani bordi drejtues ka ngritur një grup hetimi me avokatë, pasi dyshohet se ish modelja ka pasur marrëdhënie seksuale edhe me djem të tjerë, pasi mes nxënësve qarkullonin video seksuale të saj me nxënës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat