Video - Bota Sot
E hënë, 17 qershor 2019
  • Nishani e Jahjaga shpallen “Qytetarë nderi” të Vitisë

    Komuna e Vitisë shpall qytetar nderi ish-presidentit e Shqipërisë, Bujar Nishani dhe ish-presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga.