Bota Sot
ora 10:45lajmet aktuale E premte, 07 gusht 2020
Reagon fuqishëm Ambasada Amerikane: Nuk jemi kundër UÇK-së, sot Kuvendi mund ta dëmtojë trashëgëminë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës!

Reagon fuqishëm Ambasada Amerikane: Nuk jemi kundër UÇK-së, sot Kuvendi mund ta dëmtojë trashëgëminë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës!

Ambasada Amerikane ka reaguar përsëri pak orë para se në Kuvend të shqyrtohet Ligji për vlerat e luftës. Me...

Askush të mos guxojë t’i ndajë Shqiptarët sipas religjionit!
Lajme

Askush të mos guxojë t’i ndajë Shqiptarët sipas religjionit!

Gjatë kohës kur në Tiranë u vendos memoriali për turqit e vrarë në Shqipëri,...

Tre muaj pasi e mori detyrën, jep dorëheqje u.d. i Drejtorit të Financave në Telekom, ndjehëm i “shokuar, zhgënjyer dhe i poshtëruar”
Aktuale

Tre muaj pasi e mori detyrën, jep dorëheqje u.d. i Drejtorit të Financave në Telekom, ndjehëm i “shokuar, zhgënjyer dhe i poshtëruar”

...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

19,102,072

Të shëruar

11,571,536

Të vdekur

715,024
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Krasniqi: Në javën e ardhshme pritet të përfundojnë pagesat e pakos emergjente

Krasniqi: Në javën e ardhshme pritet të përfundojnë pagesat e pakos emergjente

Shala: Nisma nuk e përkrah mocionin e ngritur nga Lëvizja Vetëvendosje

Shala: Nisma nuk e përkrah mocionin e ngritur nga Lëvizja Vetëvendosje

Selmanaj: Nuk mendoj që do i kenë votat

Selmanaj: Nuk mendoj që do i kenë votat

Selmanaj: Presim që LDK të reflektojë karshi shqetësimeve tona

Selmanaj: Presim që LDK të reflektojë karshi shqetësimeve tona