Haradinaj sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush - Bota Sot
Haradinaj sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Aktuale

Haradinaj sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Më: 6 prill 2019 Në ora: 09:03
Ramush dhe Daut Haradinaj

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, feston sot ditëlindjen e tij të 41-të.

E urimet për Haradinajn nuk kanë munguar.

Një ndër të parët që kanë uruar atë me rastin e ditëlindjes është edhe bashkë partiaku, Lahi Brahimaj.

”I dashuri Gjen. Dauti shumë urime dhe me fat Datëlindja, qofsh me jetë të gjatë dhe të lumtur ishalla!”, ka shkruar Brahimaj në një postim në Instagram. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...