Albulena Haxhiu vjen me kërkesë publike për Molliqajn, pas deklaratave të Fadil Lepajës - Bota Sot
Albulena Haxhiu vjen me kërkesë publike për Molliqajn, pas deklaratave të Fadil Lepajës

Aktuale

Albulena Haxhiu vjen me kërkesë publike për Molliqajn, pas deklaratave të Fadil Lepajës

Nga: D.RR Më: 12 prill 2019 Në ora: 12:17
Albulena Haxhiu dhe Dardan Molliqaj

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu përmes një postimi në Facebook ka kërkuar nga Dardan Molliqaj dorëheqjen nga posti i deputetit, pas deklaratave demantuese të Fadil Lepajës.

Ky i fundi i hodhi poshtë të gjitha spekulimet e Dardan Molliqajt, i cili tha se Lepaja ka qenë rekrutues në SHIK i Glauk Konjufcës.  

“Pas deklaratës së Fadil Lepajës, i kërkoj publikisht Dardan Molliqajt të jep dorëheqje nga posti i deputetit”, ka shkruar Haxhiu, përcjellë “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...