Me cigare e çiftelia – Presidenti Thaçi nuk u “ndahet” odave të Drenicës - Bota Sot
Me cigare e çiftelia – Presidenti Thaçi nuk u “ndahet” odave të Drenicës

Aktuale

Me cigare e çiftelia – Presidenti Thaçi nuk u “ndahet” odave të Drenicës

Më: 12 prill 2019 Në ora: 20:49
Pamje nga ndeja

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, duket se kohëve të fundit, ka vendosur që të kalojë kohë të madhe, nëpër odat e Drenicës.

I pari i vendit, ka bërë të ditur përmes një postimi nëpër rrjete sociale, se sonte është duke qëndruar në kullën e heronjve kombëtarë, Kamer dhe Murat Loshi, në Pemishte të Drenicës.

Thaçi, ka thënë se ndihet krenar për heroizmin e familjes Loshi.

Image
Image

“Me bashkëluftëtarët e orëve të para të UÇK-së, në kullën e heronjve kombëtarë, Kamer dhe Murat Loshi, në Pemishte të Drenicës. Krenar me veprën dhe heroizmin e tyre”, ka shkruar Thaçi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...