Numri i familjarëve të xhihadistëve që kanë arritur në Kosovë - Bota Sot
Numri i familjarëve të xhihadistëve që kanë arritur në Kosovë

Aktuale

Numri i familjarëve të xhihadistëve që kanë arritur në Kosovë

Më: 20 prill 2019 Në ora: 00:20
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një grup i grave dhe fëmijëve kanë mbërritur në Kosovë.

Media mëson nga burimet se janë rreth 100 familjarë të xhihadistëve të cilët kanë mbërritur në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”.

Të njëjtit do të largohen nga aeroporti nën përcjelljën e Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...