Ministri Kujtim Gashi udhëton në SHBA, pritet thellim i bashkëpunimit në fushën e rinisë - Bota Sot
Ministri Kujtim Gashi udhëton në SHBA, pritet thellim i bashkëpunimit në fushën e rinisë

Aktuale

Ministri Kujtim Gashi udhëton në SHBA, pritet thellim i bashkëpunimit në fushën e rinisë

Më: 25 prill 2019 Në ora: 18:11
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi

Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi ka udhëtuar për një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Rreth kësaj vizite të tij ka bërë të ditur vet ministri Gashi përmes llogarisë së tij në facebook.

”Në vizitë zyrtare në Çikago-ShBA Për koordinimin dhe thellimin e bashkëpunimit në fushën e rinisë. Programe dhe projekte të reja rinore në bashkëpunim me YMCA. ShBA-të janë partneri më i fuqishëm i yni!  KG”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...