Vetëvendosje mban konferencë për media - Bota Sot
Vetëvendosje mban konferencë për media

Aktuale

Vetëvendosje mban konferencë për media

Më: 6 maj 2019 Në ora: 08:02
Vetëvendosje

Lëvizja Vetëvendosje do të mbajë sot një konferencë për media.

Konferenca nis në ora 13:00 dhe zhvillohet në zyrët e Vetëvendosjes.

Nuk dihet tema për të cilën do të diskutohet por që para gazetarëve do të flasë shefi i Grupit Parlamentar të VV-së, Glauk Konjufca.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat