Labinot Tahiri largohet nga AKR – “Me këtë parti jam më i afërm tani” - Bota Sot
Labinot Tahiri largohet nga AKR – “Me këtë parti jam më i afërm tani”

Aktuale

Labinot Tahiri largohet nga AKR – “Me këtë parti jam më i afërm tani”

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 20:43
Labinot Tahiri

Mandatin e tij në Kuvend po e shfrytëzon si i pavarur Labinot Tahiri. Aktualisht ai po thotë se është i afërt me AAK-në në pushtet dhe Vetëvendosjen në opozitë.

Ndërkaq, tek AKR-ja e Behgjet Pacollit kthehet nëse presidenti merret me disa militantë të partisë.

Por, Sekretari i AKR-së Vesel Makolli, pas një diskutimi edhe me Behgjet Pacollin, i ka thënë Klan Kosovës me telefon se nuk kanë asnjë njoftim zyrtar për veprimin e Labinot Tahirit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat