Zyrtari i AAK-së e kritikon Jusuf Buxhovin, e krahason me... - Bota Sot
Zyrtari i AAK-së e kritikon Jusuf Buxhovin, e krahason me...

Aktuale

Zyrtari i AAK-së e kritikon Jusuf Buxhovin, e krahason me...

Nga: H.O. Më: 13 korrik 2019 Në ora: 08:17
Jusuf Buxhovi

Zyrtari i AAK-së, Muhamet Kelmendi në një postim të tij në Facebook pyet pse Jusuf Buxhovi, Veton Surroi, Shkëlzen Maliqi dhe Baton Haxhiu nuk folën asnjëherë për gjenocidin serb ndaj shqiptararëve.

Postimi i plotë:

A keni pytur veten ndonjehere?

Pse Jusuf Buxhovi, Veton Surroi, Shkelzen Maliqi dhe Baton Haxhiu kurre nuk folen per gjenocidin serb ndaj shqiptareve!

Kudo ata akuzojne vetem LPK dhe UCK.

Pse?

MK

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat