Haradinaj takohet me Ministrin gjerman të Shëndetësisë - Bota Sot
Haradinaj takohet me Ministrin gjerman të Shëndetësisë

Aktuale

Haradinaj takohet me Ministrin gjerman të Shëndetësisë

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 10:10
Ramush Haradinaj dhe Jens Spahn

Kryeministri Ramush Haradinaj ka pritur në takim ministrin Federal të Gjermanisë për Shëndetësi, Jens Spahn. Në fillim të takimit mediet janë lejuar të marrin vetëm pamje.

Më pas Spahn bashkë me ministrin e Shëndetësisë së Kosovës, Uran Ismaili do të nënshkruajnë një marrëveshje bashkëpunimi ndërmjet Kosovës dhe Gjermanisë në fushën e shëndetësisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...