Kush e vrau Tahir Zemajn, sipas nipit të të tij? - Bota Sot
Kush e vrau Tahir Zemajn, sipas nipit të të tij?

Aktuale

Kush e vrau Tahir Zemajn, sipas nipit të të tij?

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 00:52
Nipi i Tahir Zemajt, Armendi

Nipi i Tahir Zemajt, Armendi, ka treguar se në kë dyshon që i vrau axhën.

“Tash na që jemi marrë intensisvisht me këtë e dimë fatkeqsinë që e ka Kosova në sundimin e rendit dhe ligjit. Bashkërendimi i kësaj strukture kriminale është paguar me qëllim për dëmtimin e njerëzve që kanë qenë në vijë me presidentin Rugova” , ka thënë Zemaj.

“Ai nuk ka qenë i veshur me petkun poltik por ka përkrahur presidentin Rugova”

Zemaj gjithashtu tregon se familja e tij ka kaluar nëpër shumë vështirësi për të kthyer rastin pasi që ai ishte mbyllur me tranzicionin nga UNMIK’u tek institucionet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat