Zafir Berisha: Ftesa për Ramushin nga Gjykata Speciale është tallje me shtetin - Bota Sot
Zafir Berisha: Ftesa për Ramushin nga Gjykata Speciale është tallje me shtetin

Aktuale

Zafir Berisha: Ftesa për Ramushin nga Gjykata Speciale është tallje me shtetin

Nga: V.R Më: 19 korrik 2019 Në ora: 16:39
Zafir Berisha

Kështu ka deklaruar në një prononcim publik, deputeti nga radhët e partisë Nisma Socialdemokrate, Zafir Berisha, shkruan “Bota sot”.

Postimi plotë i tij:

Ftesa për Ramushin nga Gj.Speciale eshte tallje me shtetin! 

Sa herë duhet me dëshmu Ramushi se është i pafajshëm dhe lufta UÇK- së ka qen e drejtë!?

Kjo është shantazh ndaj shtetit !!!

Ju që keni votuar Gj.Speciale a po bindeni se keni lujtur lojën e djallit?

Mbaju Ramush, Kosova është me ju edhe në këtë rastë.

Zafa

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat