Shala: Fitimtar edhe në betejat e radhës - Bota Sot
Shala: Fitimtar edhe në betejat e radhës

Aktuale

Shala: Fitimtar edhe në betejat e radhës

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 15:49
Endrit Shala dhe Jakup Krasniqi

​Pas lajmit që edhe ish zëdhënësi i UÇK-së, Jakup Krasiqi, ka marrë ftesën për intervistim nga Gjykata Speciale, edhe ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka publikuar një fotografi me Krasiqin, duke shkruar se do të jenë fitimtar edhe në betejat e radhës, cilat do qofshin ato.

“Ne nuk njohim humbje. Jemi gati. Fitimtar edhe në betejat e radhës, cilat do qofshin ato”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...