Haradinaj flet për raportet e tij me Edi Ramën - Bota Sot
Haradinaj flet për raportet e tij me Edi Ramën

Aktuale

Haradinaj flet për raportet e tij me Edi Ramën

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 21:58
Ramush Haradinaj dhe Edi Rama

Kryeministri në këtë intervistë për emisionin “Pressing” të Televizionit T7 ka folur edhe raportet e tij me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Rama nuk kishte reaguar direkt për thirrjen nga Gjykata Speciale për Haradinaj.

“Kam marrë shumë shkresa prej kryeministrave të rajonit, por jo prej Edi Ramës”, ka treguar Haradinaj.

“Prej Shqipërisë më kanë shkruar presidenti Berisha, Mosjiu, presidenti Mojsiu ishte këtu etj..”

“Në Shqipëri është një ndjenjë respekti dhe vetëdija kombëtare e ka bërë të veten, ata i përcjellin këto tema”

Tutje Haradinaj i ka falënderuar të gjithë ata që i kanë shkruar pas vendimit të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...