Ramadani për Haradinajn: Presim kthimin tuaj edhe më të fuqishëm në Kosovë - Bota Sot
Ramadani për Haradinajn: Presim kthimin tuaj edhe më të fuqishëm në Kosovë

Aktuale

Ramadani për Haradinajn: Presim kthimin tuaj edhe më të fuqishëm në Kosovë

Nga: A.SH Më: 23 korrik 2019 Në ora: 10:20
Ramush Haradinaj dhe Burim Ramadani

Zëvendësministri I Mbrojtejs, Burim Ramadani përmes një postimi në Facebook ka shkruar se heroi ynë shënon edhe një vuajtje krahas plagëve në trup nga lufta, në përulje para varreve të vëllezërve heronj, në nderin e luftëtarit shqiptar.

Postimi në Facebook:

Kryeministër, presim kthimin edhe më të fuqishëm tuajin në Kosovë.

Heroi ynë shënon edhe një vuajtje krahas plagëve në trup nga lufta, në përulje para varreve të vëllezërve heronj, në nderin e luftëtarit shqiptar.

#RamushHARADINAJ - Kosova, nder dhe detyrë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat