Për nesër paralajmërohet një “termet” tjetër politik - Bota Sot
Për nesër paralajmërohet një “termet” tjetër politik

Aktuale

Për nesër paralajmërohet një “termet” tjetër politik

Nga: N.Sh Më: 23 korrik 2019 Në ora: 12:26
Kuvendi i Kosovës, pas gjuajtjes së gazit lotësjellës

Javën e kaluar paralajmëruam se do të ndodhë një termet politik, dhe me të vërtetë ndodhi me dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga pozita e kryeministrit të Kosovës.

Por, edhe për nesër pritet të ndodh një termet edhe më i madh politik.

Kështu ka paralajmëruar analisti politik Dardan Islami në rrjetin social Facebook.

“Tash masi e perballum termetin politik 8.5 te shkalles te Rihterit, pregadituni per 9.2 neser!”, shkruan Islami në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...