Vjen urimi i parë nga PDK-ja për Isa Mustafën si kryetar i LDK-së - Bota Sot
Vjen urimi i parë nga PDK-ja për Isa Mustafën si kryetar i LDK-së

Aktuale

Vjen urimi i parë nga PDK-ja për Isa Mustafën si kryetar i LDK-së

Nga: G.B Më: 3 gusht 2019 Në ora: 11:37
Isa Mustafa

Ish-kryetari i rinisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ish-këshilltari i Isa Mustafës, Armend Ibrahimi, që tashmë është pjesë e PDK-së, ka reaguar pas zgjedhjes së Mustafës kryetar të LDK-së.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, e ka uruar Mustafën, duke thënë se nuk është çështje konsensusi, profa është më i merituari, përcjell Bota sot.

“Jo vec qeshtje konsensusi - Profa eshte me i merituari. Urime”, ka shkruar ai në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...