Limaj uron Kurban Bajramin - Bota Sot
Limaj uron Kurban Bajramin

Aktuale

Limaj uron Kurban Bajramin

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 13:37
Fatmir Limaj

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, u uron të gjithë besimtarëve mysliman festën e Kurban Bajramit.

Limaj uroi që në familjet kosovare të mbretërojë paqja, harmonia dhe uniteti.

“Në këtë ditë të sakrificës, kujtojmë gjithë ata burra e gra, djem dhe vajza që dhanë jetën për lirinë e Kosovës. Me fat Kurban Bajrami”, ka shkruar Limaj në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...