“S’ka rëndësi çka thonë gojëkëqijtë si Elmi Reçica e Uran Ismaili - Isa Mustafa besnik i rrugës e frymës rugoviane” - Bota Sot
“S’ka rëndësi çka thonë gojëkëqijtë si Elmi Reçica e Uran Ismaili - Isa Mustafa besnik i rrugës e frymës rugoviane”

Aktuale

“S’ka rëndësi çka thonë gojëkëqijtë si Elmi Reçica e Uran Ismaili - Isa Mustafa besnik i rrugës e frymës rugoviane”

Nga: N.H Më: 13 gusht 2019 Në ora: 19:42
Albin Kurti dhe Isa Mustafa

U raportua se takimi ndërmjet Albin Kurtit dhe Isa Mustafës, nuk i ka pëlqyer aspak PDK-së.

Pas reagimit të Elmi Reçicës, ka reaguar edhe Uran Ismaili, i cili përmes një postimi në Facebook ka tentuar ta zbeh takimin Kurti-Mustafa.

Mirëpo, në lidhje më këtë, ka reaguar edhe zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj. Ai thotë se nuk ka fare rëndësi çfarë thonë Elmi Reçica, Uran Ismaili apo cilido nga kundërshtarët e gojëkëqijtë tjerë të ngjashëm, sipas Gecajt, lideri i LDK-së, Isa Mustafa, i mbetet besnik rrugës e frymës rugoviane.

“Nuk ka fare rëndësi çfarë thotë Elmi Reçica, Uran Ismaili apo cilido nga kundërshtarët e gojëkëqijtë tjerë të ngjashëm! Isa Mustafa i mbetet besnik rrugës e frymës rugoviane ... interesi përgjithshëm e shtetëror tejkalon cilindo hidhërim apo inat individual!”, ka shkruar Gecaj në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...