Policia jep detaje rreth therjes së dy të rinjve në Prishtinë - Bota Sot
Policia jep detaje rreth therjes së dy të rinjve në Prishtinë

Aktuale

Policia jep detaje rreth therjes së dy të rinjve në Prishtinë

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 07:32
Ilustrim

Mbrëmë në orët e vona dy të ri një janë therrur nga persona të panjohur të cilët kanë dalë nga një veturë.

Polica ka lëshuar këtë raport në lidhje me rastin e mbrëmshëm:

“Me 15.08.19 rreth ores 22:00, ne rrugen Ahmet Derguti te lagjjes Arberia ka ndodhur nje rrahje ne mes te disa personave. Si pasoj e rrahjes dy persona kane pesuar lendime, dyshohet se personat kane pesuar lendime te renda nga mjeti i ftoht thike. Njesitet policore kane dalur menjehere ne vendin e ngjarjes dhe jane duke kryer hetime intensive lidhur me rastin, perderisa dy personat e lenduar jane duke u trajtuar ne QKUK”, thuhet në njoftimin e Policisë”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...