Haradinaj nga Juniku: Të mobilizuar për një qeveri të dinjitetshme - Bota Sot
Haradinaj nga Juniku: Të mobilizuar për një qeveri të dinjitetshme

Aktuale

Haradinaj nga Juniku: Të mobilizuar për një qeveri të dinjitetshme

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 14:25
Pamje nga vizita

Kryeministri në detyrë dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar strukturat e kësaj partie në Junik dhe nga atje ka thënë se janë të mobilizuar për t’i dhënë Kosovës një udhëheqje të guximshme e të vendosur, me vizion dhe vlera, që e ka në rend të parë shtetin 100% dhe dinjitetin e tij.

“Në zemër të Dukagjinit, bashkë me strukturat e Aleancës në Junik, të mobilizuar për t’i dhënë Kosovës një udhëheqje të guximshme e të vendosur, me vizion dhe vlera, që e ka në rend të parë shtetin 100% dhe dinjitetin e tij. Pa kompromise, me efektshmëri të dëshmuar në veprime qeverisëse dhe me objektiv që zhvillimi ekonomik, përballja me korrupsionin e punësimi i të rinjve, të ndodhin vërtetë. Qeveri të dinjitetshme për shtet të dinjitetshëm”, ka shkruar ai në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...