Ushtari i UÇK-së nuk ka bukë për të ngrënë, Thaçin e Haradinajn i “mallkojnë” qytetarët - Bota Sot
Ushtari i UÇK-së nuk ka bukë për të ngrënë, Thaçin e Haradinajn i “mallkojnë” qytetarët

Aktuale

Ushtari i UÇK-së nuk ka bukë për të ngrënë, Thaçin e Haradinajn i “mallkojnë” qytetarët

Nga: N.H Më: 18 gusht 2019 Në ora: 22:13
Foto ilustrim

I braktisur dhe mes skamjes, shihet një ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ndërsa, krejt diçka tjetër flet pamje e dy komandantëve të këtij ushtari.

Përkundër përplasjeve të mëdha, Thaçi e Haradinaj ditë më parë janë parë së bashku. Ata përveç që shihen të jenë të lumtur, para vetës nuk ju mungon as ushqimi më i mirë.

Ndërsa një foto-ilustrim e shpërndarë në rrjetet sociale është duke marrë komentet të ndryshme. Në disa prej komenteve qytetarët mallkojnë krerët e shtetit për këtë gjendje të krijuar.

Ja disa nga komentet:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat