Vetëvendosje përmes Rexhep Selimit kërcënon gjyqtarët dhe prokurorët - Bota Sot
Vetëvendosje përmes Rexhep Selimit kërcënon gjyqtarët dhe prokurorët

Aktuale

Vetëvendosje përmes Rexhep Selimit kërcënon gjyqtarët dhe prokurorët

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 17:01
Rexhep Selimi

Selimi në një far forme ka kërcënuar prokurorët, duke thënë se nëse VV vjen në pushtet, nuk do të jenë aleatë me ta.

Selimi thotë se sipas tij në ditët e parë të VV-së në pushtet, do të nisë ajo që ai e quan çkapja e shtetit.

Kandidati për deputet shkon edhe më tej duke thënë se prokurorët do të përgjigjen para drejtësisë me ardhjen e VV-së në pushtet.

Thotë se ata janë të kapur nga Qeveritë e deritashme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...