Ali Berisha kërkon votën e Diasporës për konceptin 100% shtet - Bota Sot
Ali Berisha kërkon votën e Diasporës për konceptin 100% shtet

Aktuale

Ali Berisha kërkon votën e Diasporës për konceptin 100% shtet

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 16:06
Ali Berisha, Ramush Haradinaj

Ali Berisha ka bërë thirrje që të votohet Ramush Haradinaj dhe koncepti 100% shtet në zgjedhjet e 6 tetorit. Sipas Berishës, koncepti 100% shtet është ofertë e sinqertë politike. “Bashkëatdhetarë të nderuar,

vota e juaj është traditë 100- vjeçare. Ju përveç që jeni pjesë e pandashme e shoqërisë sonë, kontributi juaj në shtetndërtim dhe zhvillim ekonomik është krucial.

Koncepti ynë  % SHTET, është ofertë e sinqertë politike, për ju, për një Kosovë ashtu siç ju dëshironi ta shihni!

Përkrahja juaj e fuqizon kauzen tonë edhe më shumë dhe në këtë drejtim ju ftojmë që sa më masovikisht të votoni për Aleancën dhe prijësin e kësaj kauze Ramush Haradinaj” shkruan Ali Berisha në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...