Organizim i madh i LDK-së në Rahovec - Bota Sot
Organizim i madh i LDK-së në Rahovec

Aktuale

Organizim i madh i LDK-së në Rahovec

Nga: D.RR Më: 20 shtator 2019 Në ora: 11:50
Avduallah Hoti dhe anëtarët e tjerë të LDK

Kandidiati për deputet i LDK-së, Avduallah Hoti, ka publikuar një foto me anëtarë të LDK-së, duke shkruar se po bëhen gati për mobilizimin e fushatës në Rahovec, përcjellë "Bota sot".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...