Edhe Natyra Kuçi “shkelë” me vota Dardan Molliqajn në Deçan - Bota Sot
Edhe Natyra Kuçi “shkelë” me vota Dardan Molliqajn në Deçan

Aktuale

Edhe Natyra Kuçi “shkelë” me vota Dardan Molliqajn në Deçan

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 19:56
Dardan Molliqaj dhe Natyra Kuqi

Dardan Molliqaj është sekretar i përgjithshëm i PSD-së dhe politikani me ndikimin më të madh në partinë që e udhëheq Shpend Ahmeti, mirëpo zëdhënësja e partisë së tij dhe njëherit anëtarja e kryesisë së PSD-së, Natyra Kuqi, e cila poashtu vjen nga Deçani, ka marrë më shumë se Molliqaj vota në këtë Komunë.

Në komunën e Deçanit Molliqaj ka marrë vetëm 800 vota , përderisa Kuqi ka arritur t’i siguroj 1731 vota.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...