Ambasadori Richard Grenell viziton Kosovën - Bota Sot
Ambasadori Richard Grenell viziton Kosovën

Aktuale

Ambasadori Richard Grenell viziton Kosovën

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 06:56
Donald Trump dhe Richard Grenell

Përfaqësuesi Special i presidentit të SHBA-së, Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori Richard Grenell, sot arrin për vizitë në Kosovë.

Siç njofton Presidenca e Kosovës,  ambasadori Richard Grenell do të takohet me presidentin e Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi.

Takimi do të zhvillohet në kabinetin e presidentit Thaçi në ora 13:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat