Befason Ambasada Britanike në Kosovë, ja çka thotë para ndeshjes - Bota Sot
Befason Ambasada Britanike në Kosovë, ja çka thotë para ndeshjes

Aktuale

Befason Ambasada Britanike në Kosovë, ja çka thotë para ndeshjes

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 17:25
Foto

Ambasada Britanike në Kosovës është deklaruar pak minuta para ndeshjes së sotme mes kombëtares kosovare dhe asaj angleze.

Ambasada përmes Facebook ka thënë se tifozët e të dy kombëtareve po festojnë së bashkë në kryeqytetin e Kosovës.

“Le të fitojë më i miri”, thuhet në njoftimin e tyre.

Ndeshja Kosovë-Angli fillon në orën 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat